29442 Smilovice, Rejšice (okres Mladá Boleslav)Slunný stavební pozemek s garancí - Rejšice 3 956 m, možnost rozdělení až na 3 parcely4 599 000 Kč

Detaily nemovitosti

Exkluzivně nabízíme slunný rovinatý stavební pozemek o velikosti 3 956 m2. Pozemek se nachází 15 km JV od Mladé Boleslavi a jen 7 minut autem od dálnice směrem do Prahy a Liberce. Na Černý Most se tak dostanete přibližně za půl hodiny.

Pozemek je zasíťován (voda, elektřina a podtlaková kanalizace na hranici pozemku) a připraven k výstavbě. K pozemku je již vybudována příjezdová komunikace (zámková dlažba). Pro pozemek se připravuje rozdělení na 3 parcely, zatím je ale k prodeji jako celek. Parcela má jižní orientaci a je tedy velmi vhodná ke stavbě nulového nebo pasivního domu, se kterým naše divize Bidli Stavby ráda poradí, včetně doporučení pro dosažení zajímavých dotací z programu Zelená úsporám. K pozemku je zpracována analýza v rámci Pozemků s garancí, podrobné výsledky zájemcům k dispozici na vyžádání.

Malebná obec Rejšice překvapí svým aktivním životem a perfektním fotbalovým sportovním zázemím. Ve sportovním areálu je i menší umělé hřiště, tenisový kurt a moderní dětské hřiště. Pošta, lékař, školka i základní škola se nachází ve vedlejší obci (3km), stejně jako vlakové nádraží.

V sousední vesnici vzdálené 1km, je možný rybolov v místním rybníce. Obec vychází občanům vstříc a jsou zde výtvarné kroužky pro děti a organizovaný dětský den s maškarním. Každoroční zábavy při zahájení a ukončení léta, pálení čarodějnic, stavění májky, řehtání a dodržování velikonočních tradic - to vše patří k aktivitám, do nichž se v obci můžete zapojit. Místním sportem jsou i amatérské hasičské závody. Ve sportovním areálu jsou každoročně organizovány další společenské akce.

Mnohé zajímavosti naleznete i v okolí Rejšic. Ve vzdálenosti 7km se nachází vyhlášený Loučeňský zámek, stejně daleko naleznete např. Jabkenickou oboru a muzeum Bedřicha Smetany. Okolí vysloveně vybízí k projížďkám na kole. Dále je nedaleko Mirakulum, středověká Krčma Dětenice a mnoho dalších zajímavých míst, která mohou být krásným cílem víkendových výletů.

4 599 000 Kč

Garance pozemku

Prověřili jsme pro Vás tento pozemek. Analýzu připravenosti k výstavbě zobrazíte pod tlačítkem níže.

Celková cena
4 599 000 Kč
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
16 673 KčModrá pyramida
ID zakázky
175731
Aktualizace
29.05.2020

Dancel

přízemní bungalov, 103 m2

Jsem Váš průvodce

Tereza Bilalis
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím