10400 Praha 10, KřesliceProdej stavebního pozemku v Praze Křeslicích12 900 000 Kč

Detaily nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme jedinečný stavební pozemek v Praze. Kompletní sítě, tzn. voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou součástí nabízené nemovitosti. Až na místě samotném zjistíte, o jak exkluzivní nabídku se jedná. Koupí tohoto pozemku získáte jedinečné místo pro váš nový budoucí domov - tři kilometry od stanice metra Háje, čtyři kilometry od nájezdu na D1 a zároveň dva kilometry od vodní nádrže a lesoparku Hostivař. Milíčovský les, nebo Dendrologická zahrady Průhonice jsou ještě blíže. Samotný pozemek se nachází přímo v městské části Prahy, v Křeslicích. Tato městská část je součástí Přírodního parku Botič - Milíčov. Ulice ve které je námi nabízený pozemek je poloslepá a z druhé strany sousedí s údolím Botičského potoka.
V obci je restaurace, služebna Městské policie, potraviny a také mateřská škola a jesle. Pokud se rozhodnete tuto jedinečnou příležitost využít, neváhejte nás kontaktovat. Budeme vám profesionálními průvodci při realizaci a se vším ochotně pomůžeme.

12 900 000 Kč

Garance pozemku

Prověřili jsme pro Vás tento pozemek. Analýzu připravenosti k výstavbě zobrazíte pod tlačítkem níže.

Celková cena
12 900 000 Kč
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
44 195 KčModrá pyramida
ID zakázky
182241
Aktualizace
03.09.2020

Delta

patrový, 147 m2

Jsem Váš průvodce

Rudolf Vyhnálek
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím