17100 Praha 7, TrojaProdej pozemku o výměře 363 m2 - Praha 7 Troja4 990 000 Kč

Detaily nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi pozemek v Troji s výměrou 363 m2 s nádherným výhledem z úbočí svahu na celou Prahu. Řeka Vltava, Trojský zámek a jeho zahrady, park Stromovka, Pražský hrad aj.

Pozemek je dostupný po asfaltované místní komunikaci z ulice Pod Havránkou. Přípojky vody, kanalizace a elektro jsou na pozemku. V územním plánu zatím pozemek není vedený jako určený pro bydlení, nicméně je stavební. Aktuální přípustné využití zahrnuje kromě jiného vybudování zahradní restaurace, parkovacích ploch, povrchových komunikací, rozhledny, hřišť či drobné zahradní architektury. Alternativně může být pozemek využit jako rozšířený přístup k místní asfaltové komunikaci a přípojkám inženýrských sítí pro sousední oddělené parcely. V delším časovém horizontu se dá při pohledu na platný územní plán očekávat změna územního plánu a konverze na pozemek stavební pro bydlení. Nicméně časově nelze tuto změnu nyní zasadit.

Doporučujeme tento pozemek jako stavební pro účely uvedené výše nebo jako vynikající investici. Kompletní servis vč. právního a hypotečního zajistíme (dostupné financování též pro podnikatele a cizince bez trvalého pobytu).

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

4 990 000 Kč

Garance pozemku

Prověřili jsme pro Vás tento pozemek. Analýzu připravenosti k výstavbě zobrazíte pod tlačítkem níže.

Celková cena
4 990 000 Kč
ID zakázky
171727
Aktualizace
28.11.2020

Echo

přízemní bungalov, 118 m2

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím